• 1401/05/09 - 09:50
  • تعداد بازدید: 35
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

انعقاد دو تفاهم‌نامه؛ دستاورد حضور کارخانه هبلکس رضوی در نمایشگاه صنعت ساختمان بیرجند

مدیرعامل موسسه عمران و توسعه رضوی از انعقاد دو تفاهم‌نامه توسط این مجموعه با دانشگاه بیرجند و اداره کل فنی و حرفه ای استان در بیست‌ویکمین نمایشگاه صنعت ساختمان و صنایع وابسته خراسان جنوبی خبر داد.

دکتر مهدی قربانی در گفت‌وگو با اداره ارتباطات و رسانه با اشاره به اهداف شرکت از حضور در این نمایشگاه گفت: ایجاد و توسعه بازار برای فروش محصولات کارخانه هبلکس بیرجند در استان و نیز ارتباط با سازمان‌ و نهادهای ذیصلاح به‌منظور آشنایی، معرفی و آموزش روش‌های اصولی استفاده از محصولات تولیدی کارخانه هبلکس بیرجند، از جمله این موارد به‌شمار می‌رود.
قربانی تصریح کرد: در این نمایشگاه همچنین نشست‌هایی با انبوه‌سازان استان درخصوص استفاده از بلوک هبلکس در پروژه‌های مسکن ملی برگزار شد.
مدیرعامل موسسه عمران و توسعه رضوی ادامه داد: برگزاری جلسه با سازمان نظام مهندس استان و ارتباط با شرکت‌های تولیدکننده مصالح ساختمانی با محوریت تهاتر محصولات تولیدی با سایر مصالح ساختمانی برای استفاده در پروژه‌های عمرانی موسسه، بخشی دیگر از فعالیت‌های این موسسه در نمایشگاه صنعت ساختمان بیرجند بوده است.  
 

 انعقاد تفاهم‌نامه‌های همکاری 
قربانی با اشاره به عقد دو تفاهم‌نامه با اداره کل فنی و حرفه‌ای استان خراسان جنوبی و دانشگاه بیرجند تصریح کرد: این تفاهم‌نامه‌ها با هدف انجام همکاری‌های پژوهشی، آموزشی و تحقیقاتی امضا شده است. 
او ادامه داد: علاوه‌بر‌این پانل مسلح AAC به عنوان محصول جدید برای اولین بار در این نمایشگاه در قالب اجرای اِلمان پیش‌ساخته در غرفه کارخانه هبلکس بیرجند به نمایش گذاشته شد که استقبال بی‌نظیر مراجعه کنندگان را در پی داشت.

  • گروه خبری : گروه عمران
  • کد خبر : 656
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

نظرات

0

نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید