• 1401/02/22 - 11:39
  • تعداد بازدید: 53
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرپرست شرکت کسب و کار رضوی خبر داد:

حضور شرکت کسب و کار رضوی در نمایشگاه اینوتکس

سرپرست شرکت کسب و کار رضوی از حضور این شرکت در نمایشگاه اینوتکس خبر داد.

مجید منفرد در گفتگو با خبرنگار اداره ارتباطات و رسانه بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس رضوی به تشریح جزئیات حضور شرکت کسب و کار رضوی در بخش شرکتهای سرمایه گذاری خطرپذیر نمایشگاه اینو تکس ۲۰۲۲ پرداخت.

وی گفت: در تلاش هستیم تا پس از دوسال تعطیلی نمایشگاه‌ها حضور چشمگیری در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فنآوری(اینوتکس) که خاستگاه ظهور شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور نیز هست داشته باشیم. 

منفرد با بیان اینکه کسب و کار رضوی در قالب یک غرفه در نمایشگاه پردیس فناوری با سامانه تامین مالی جمعی و سامانه پیشه حضور دارد، ادامه داد: این شرکت به عنوان اولین سکوی تامین مالی با مجوز فرابورس در شرق کشور آمادگی دارد تا ذیل اهداف کلان آستان قدس رضوی در نقش آفرینی در زمینه توسعه کسب‌وکارهای دانش‌بنیان و نوآور حمایت لازم را از این پیشه ها به عمل آورد.

وی همچنین با اشاره به برخی ماموریت‌های شرکت کسب و کار رضوی به عنوان یکی از شرکت‌های تابعه بنیاد بهره وری موقوفات آستان قدس رضوی، از رونمایی سامانه تامین مالی جمعی رضوی به طور رسمی و برگزاری همایش شیوه‌های تامین مالی جمعی کسب و کارهای دانش بنیان و نوآور در آینده نزدیک خبر داد .

  • گروه خبری : کسب و کارهای نوین
  • کد خبر : 416
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

تصاویر

نظرات

0

نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید