• 1401/05/12 - 09:34
  • تعداد بازدید: 32
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

نشست هم‌اندیشی بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس رضوی و فرابورس ایران

در ادامه سلسله نشست‌های تخصصی برای ورود شرکت‌های زیرمجموعه بنیاد بهره‌وری بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس رضوی، نشست ویژه‌ای با حضور مدیر عامل شرکت فرابورس ایران و 130 نفر از مدیران و مدیران این شرکت‌ها برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات و رسانه، در این نشست که از صبح امروز آغاز شده و تا ساعت 16 ادامه خواهد داشت روند بورسی شدن شرکت‌های آستان قدس رضوی و درج نماد آنها در بازار سرمایه بررسی خواهد شد. 
این نشست به دنبال اجرای سیاست‌ها و خط‌مشی‌های راهبردی بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس رضوی در حال برگزاری است و ۱۳۰ نفر از مدیران عامل، روسای هیات مدیره و مدیران مالی شرکت‌ها و موسسات زیرمجموعه بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس رضوی در آن حضور دارند و درباره فرصت‌ها و ظرفیت‌های بازار سرمایه را برای ورود مجموعه‌های اقتصادی این نهاد، بحث و بررسی خواهند کرد.
ضرورت تسریع در انجام هماهنگی‌های لازم با شرکت کارگزاری رضوی و سازمان بورس اوراق بهادار نیز دیگر دستور کار این نشست است. برگزاری نشست تخصصی با هدف بررسی وضعیت مجموعه‌های اقتصادی آستان قدس رضوی نظیر شرکت‌های قند تربت حیدریه، نخریسی و نساجی خسروی خراسان یکی دیگر از برنامه‌های این جلسه به‌شمار می‌رود. در بخش دوم این مراسم نیز شرایط شرکت‌ها و موسسات اقتصادی بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس رضوی برای ورود بازار سرمایه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

  • گروه خبری : عمومی
  • کد خبر : 666
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

نظرات

0

نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید