19 تیر 1400

موسسه عمران و توسعه رضوی نشان ملی «حاتم» را دریافت کرد

موسسه عمران و توسعه رضوی نشان ملی «حاتم» را دریافت کرد

در سومین جشنواره ملی حمایت از تولید ملی که به همت وزارت صمت و با حضور مدیران و بنگاه‌های برتر اقتصادی کشور برگزار شد، موسسه عمران و توسعه رضوی در جمع دریافت‌کنندگان نشان ملی «حاتم» قرار گرفت.

موسسه عمران و توسعه رضوی نشان ملی «حاتم» را دریافت کرد

به گزارش خبرنگار ما، در این جشنواره، موسسه عمران و توسعه رضوی در کنار سازمان‌های تراز اول کشور همچون سازمان انرژی اتمی، شرکت نفت بهران و پتروشیمی خلیج فارس موفق به دریافت نشان ملی حاتم و جایزه مدیران برتر بنگاه‌های اقتصادی کشور شد.

اجرای موفق پروژه های عظیم ملی

محمود عیدی مدیر عامل موسسه عمران و توسعه رضوی در این باره گفت: این موسسه در بخش شاخص‌های اجرای موفق پروژه‌های عظیم ملی، موفق به کسب این نشان ملی شده که از جمله آنها می‌توان به پروژه‌های عام‌المنفعه مجتع بین‌راهی و زائرسرای امام رضا (ع)، مجتمع آموزشی انابد و مجتمع ورزشی رشتخوار اشاره کرد. همچنین در سال گذشته با همت جهادی کارکنان این موسسه، کارخانه هبلکس رضوی مجتمع بیرجند توانست رکورد تولید خود را بکشند و در مدت 9 ماه بیش از ۱۴ هزار متر مکعب هبلکس تولید کند که این میزان تولید ۲۵ درصد بالاتر از ظرفیت اسمی کارخانه بود.

تکیه بر دانش بومی

وی با تاکید بر این که تمامی پروژه‌های انجام شده توسط موسسه با استفاده از توان و تخصص نیروهای بومی انجام شده است، تصریح کرد: بخشی از فعالیت‌های این مجموعه، عام‌المنفعه و در حوزه مسئولیت های اجتماعی بوده که با اتکال به خداوند متعال و ذیل توجهات حضرت رضا (ع) و همچنین تلاش‌های بی‌وقفه همکاران صورت گرفته است.