22 بهمن 1399

استقبال مدیران کلانشهرها از خدمات شرکت شهاب خودرو/ توان داخلی برای جهش تولید بکار گرفته می‌شود

شرکت شهاب خودرو با استفاده از توان متخصصان داخلی نقش مهمی در تولید قطعات و توسعه خدمات حمل و نقل شهری در کشور ایفا می‌کند که با استقبال مدیران حوزه حمل و نقل کشور روبرو شده است.

استقبال مدیران کلانشهرها از خدمات شرکت شهاب خودرو/ توان داخلی برای جهش تولید بکار گرفته می‌شود

به گزارش خبرنگار ما، شرکت شهاب خودرو از زیرمجموعه‌های صنعتی آستان قدس رضوی در دهه فجر، میزبان هیئت سیاسی، اقتصادی و بازرگانی از استان مرکزی بود.

در بازدید قبلی مسئولان شهر ساوه، توافقی در خصوص بازسازی اتوبوس‌های ناوگان حمل و نقل این شهر با شرکت شهاب خودرو منعقد شده بود.


زلد

مهدی داداشی، مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت شهاب خودرو در این زمینه عنوان کرد: مذاکرات اولیه با مسئولان استان مرکزی و حوزه صنعت این استان انجام و پس از بازدید، توافقات اولیه جهت عقد تفاهم‌نامه همکاری مشترک در زمینه تولید قطعات خودرو با انجمن قطعه سازان و ارائه خدمات بازسازی اتوبوس با شهرداری اراک، به عمل آمد.


بذوی ادامه داد: همچنین با توجه به ورود شرکت شهاب خودرو به حوزه ساخت و نصب ماشین آلات بازیافت پسماند، پیشنهاد همکاری در این زمینه نیز مطرح و از طرف مسئولین استان مرکزی مورد استقبال قرار گرفت.

با اجرائی شدن این توافقات، گام موثری در مسیر جهش تولید با استفاده از توانمندی شرکت شهاب خودرو در بومی سازی و ارائه خدمات شهری و توسعه دانش مهندسی و ظرفیت‌های تولیدی قطعه سازان استان مرکزی برداشته خواهد شد.


لد