15 فروردین 1400

رئیس بنیاد بهره وری موقوفات آستان قدس رضوی؛

تولیدات شرکت های آستان قدس باید مبتنی بر فناوری و خنثی سازی تحریم ها باشد

رئیس بنیاد بهره وری موقوفات آستان قدس رضوی گفت: تولید محصول در شرکت های تابعه آستان قدس رضوی باید فناور محور باشد.

تولیدات شرکت های آستان قدس باید مبتنی بر فناوری و خنثی سازی تحریم ها باشد

به گزارش خبرنگار ما، مالک رحمتی در بازدید از شرکت سامان بازار رضوی تصریح کرد: یکی از تکالیف ابلاغی در سند سیاست های کلان آستان قدس رضوی، این است که باید تولیدات شرکت ها فناور محور و با اولویت کالاهای تحریمی باشد، بنابراین در صورتی به حوزه تولید یک محصول و ارائه یک خدمت ورود خواهیم کرد که بتوانیم دانش و فناوری بالاتری نسبت به وضعیت موجود ارائه کنیم.

رحمتی با اشاره به دیگر تکالیف ابلاغی در سند سیاست های کلان افزود: افزایش سهم تولید با رویکرد توجه به بازار داخلی و صادرات محصولات از دیگر تکالیف و سیاست های مورد توجه است که در سال 1400 با جدیت بیشتر برای تحقق آن گام برداشته خواهد شد.

رئیس بنیاد بهره وری موقوفات، به نقش مهم شرکت سامان بازار رضوی نیز اشاره کرد و گفت: در کنار فعالیت شرکت های تولیدی، مسئولیت شرکت سازمان بازار رضوی در زمینه بازاریابی تخصصی بسیار کلیدی است.

وی افزود: توسعه بازار محصولات و برنامه ریزی برای حضور فعال در بازار داخلی و صادرات از جمله اقداماتی است که باید در این شرکت دنبال شود و پشتیبانی لازم از آن نیز صورت خواهد گرفت.

شایان ذکر است در این نشست با حضور رئیس بنیاد بهره وری موقوفات، از زحمات «حسین اسلامی پور» که به افتخار بازنشستگی نائل آمده تقدیر و «حسین زمانی» به عنوان سرپرست شرکت سامان بازار رضوی منصوب شد.