17 فروردین 1400

تامین تجهیزات تولید نخ های مغزی و اسلب در کارخانه نخریسی خراسان

مدیرعامل شرکت نخریسی و نساجی خسروی خراسان از راه اندازی تجهیزات تولید نخ های مغزی و اسلب توسط این شرکت خبر داد.

تامین تجهیزات تولید نخ های مغزی و اسلب در کارخانه نخریسی خراسان

علی فدیشه ای در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: شرکت نخریسی و نساجی خسروی خراسان، به عنوان یکی از شرکت های زیرمجموعه بنیاد بهره وری آستان قدس رضوی، تلاش کرده ضمن پیشرو بودن در تولید و عرضه محصولات جدید در کشور، سبد محصولات خود را بیش از پیش تکمیل کند.

وی ادامه داد: استفاده بهینه از قابلیت های دستگاه های رینگ با توجه به نو بودن تجهیزات، افزایش تنوع تولیدات و همچنین تکمیل سبد محصولات باعث شد تا این شرکت در سال 1399 تولید این نوع نخ را در دستور کار قرار دهد.

مدیرعامل شرکت نخریسی و نساجی خسروی خراسان افزود: با سرمایه گذاری دو میلیارد تومانی، تجهیزات لازم خریداری و روی دستگاه های تولید نخ شانه نصب شده و با این ظرفیت جدید، شرکت قادر خواهد بود نخ های کش سان پنبه ای و نخ های افکت دار را برای تولید پارچه های طرح دار تولید کند.

فدیشه ای با بیان اینکه تمامی مراحل تولید انواع نخ در کارخانه نخریسی و نساجی خسروی خراسان به صورت دقیق مورد ارزیابی هایی کنترل کیفی قرار می گیرد، گفت: از جمله مهم‌ترین اصول در کیفیت نخ، استحکام، شفافیت رنگ، یکدست و صاف بودن است که این ویژگی ها در تمامی نخ های تولیدی در این کارخانه لحاظ می شود.